Page Geo Fence (1.0.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Action
hr: Akcija

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
