Page Geo Fence (1.0.0-alpha3) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Action
id: Tindakan

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Custom
id: Tersuai

en: Machine name
id: Nama mesin
