Page Geo Fence (1.0.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Action
ja: アクション

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Custom
ja: カスタム

en: Page URL
ja: ページ URL

en: Countries
ja: 国

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Redirect URL
ja: 転送先URL
