Page Geo Fence (1.0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი
