Page Geo Fence (1.0.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Action
ku: کردار

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Custom
ku: درووستکراو
