Page Geo Fence (1.0.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
