Page Geo Fence (1.0.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Action
mr: कृती

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव
