Page Geo Fence (1.0.0-alpha3) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Enable
ms: Bolehkan

en: Disable
ms: Dinyahbolehkan

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Action
ms: Tindakan

en: Weight
ms: Pemberat

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Custom
ms: Tersuai

en: Machine name
ms: Nama mesin
