Page Geo Fence (1.0.0-alpha3) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Countries
my: နိုင်ငံများ
