Page Geo Fence (1.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Action
nl: Actie

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Custom
nl: Aangepast

en: Page URL
nl: Pagina-URL

en: Countries
nl: Landen

en: Global Settings
nl: Algemene instellingen

en: Country Code
nl: Landcode

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Redirect URL
nl: Omleidings-URL
