Page Geo Fence (1.0.0-alpha3) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Action
os: Архайд

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном
