Page Geo Fence (1.0.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ
