Page Geo Fence (1.0.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Enable
pt: Habilitar

en: Disable
pt: Desabilitar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Action
pt: Ação

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Custom
pt: Personalizado

en: Countries
pt: Países

en: Global Settings
pt: Configurações globais

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Redirect URL
pt: URL para redirecionamento
