Page Geo Fence (1.0.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Enable
pt: Ativar

en: Disable
pt: Desativar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Action
pt: Ação

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Custom
pt: Personalizado

en: Machine name
pt: Nome de máquina
