Page Geo Fence (1.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Action
ro: Acțiune

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Custom
ro: Personalizat

en: Machine name
ro: Numele mașinii
