Page Geo Fence (1.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Action
ru: Действие

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Custom
ru: Собственная

en: Page URL
ru: URL страницы

en: Countries
ru: Страны

en: All pages
ru: Все страницы

en: Global Settings
ru: Глобальные настройки

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Redirect URL
ru: Перенаправление на URL
