Page Geo Fence (1.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Action
sv: Åtgärd

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Custom
sv: Anpassad

en: Page URL
sv: Sid URL

en: Countries
sv: Länder

en: Global Settings
sv: Globala inställningar

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn
