Page Geo Fence (1.0.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Action
tr: Eylem

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Custom
tr: Özel

en: Page URL
tr: Sayfa URL'si

en: Countries
tr: Ülkeler

en: All pages
tr: Tüm sayfalar

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Redirect URL
tr: Yönlendirilen URL
