Page Geo Fence (1.0.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش
