Page Geo Fence (1.0.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Action
ur: ایکشن

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام
