Page Geo Fence (1.0.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Action
vi: Thao tác

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Countries
vi: Quốc gia

en: All pages
vi: Tất cả các trang

en: Global Settings
vi: Thiết định tổng thể

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
