Page Geo Fence (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Action
ar: إجراء

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Custom
ar: مخصّص

en: Countries
ar: الدول

en: Rule Name
ar: اسم القاعدة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: UUID
ar: المعرف UUID
