Page Geo Fence (1.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Custom
ast: Personalizáu
