Page Geo Fence (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Action
da: Handling

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Custom
da: Tilpasset

en: Page URL
da: Side URL

en: Countries
da: Lande

en: All pages
da: Alle sider

en: Global Settings
da: Globale indstillinger

en: Country Code
da: Landekode

en: Machine name
da: Internt navn

en: Redirect URL
da: Omdirigér til URL

en: Restriction Type
da: Begrænsningstype
