Page Geo Fence (1.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Page URL
fr: URL de la page

en: Reason:
fr: Raison :

en: Countries
fr: Pays

en: All pages
fr: Toutes les pages

en: Global Settings
fr: Paramètres globaux

en: Country Code
fr: Code pays

en: Machine name
fr: Nom système

en: Redirect URL
fr: Adresse URL de redirection

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)
