Page Geo Fence (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Action
gl: Acción

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Custom
gl: Personalizado

en: Page URL
gl: URL de páxina

en: Countries
gl: Paises

en: Machine name
gl: Nome de sistema
