Page Geo Fence (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Action
is: Aðgerð

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Countries
is: Lönd
