Pager (3.1.0-beta1) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Submit
af: Stuur

en: Content
af: Inhoud

en: Author
af: Outeur

en: Remove
af: Verwyder

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Single
af: Enkel

en: Default
af: Verstek

en: Created
af: Geskep

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Index
af: Indeks

en: Direction
af: Rigting

en: - All -
af: - Alle -
