Pager (3.1.0-beta1) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Next
am: ቀጣይ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Submit
am: አስገባ

en: Content
am: ይዞታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Direction
am: አቅጣጫ
