Pager (3.1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (41 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Status
ar: الحالة

en: Submit
ar: إرسال

en: Content
ar: المحتوى

en: Author
ar: المؤلف

en: Remove
ar: إزالة

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: Image
ar: الصورة

en: Single
ar: مفرد

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Updated
ar: تم التحديث

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Theme
ar: سمة

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Created
ar: تم الإنشاء

en: Published
ar: منشور

en: Filter
ar: تصفية

en: Current
ar: الحالي

en: Desc
ar: تنازلي

en: Loop
ar: حلقة

en: Sort by
ar: فرز حسب

en: Style
ar: نمط

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Index
ar: الفهرس

en: Pager
ar: دليل الصفحات

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Direction
ar: الاتجاه

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: Config
ar: إعداد

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: « First
ar: « الأولى

en: Last »
ar: الأخيرة »

en: Published status
ar: حالة النشر

en: Asc
ar: تصاعدي
