Pager (3.1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Submit
ast: Unviar

en: Content
ast: Conteníu

en: Author
ast: Autor

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Single
ast: Cenciellu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Updated
ast: Anováu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Created
ast: Fechu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru
