Pager (3.1.0-beta1) - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Remove
az: Çıxart

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Default
az: Susmaya görə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Theme
az: Tema

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Current
az: Hazırkı

en: Desc
az: azaldın

en: Loop
az: Döngə

en: Sort by
az: Sırala

en: Style
az: Stil

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Index
az: İndeks

en: Pager
az: Peycer

en: Offset
az: Ofset

en: Direction
az: İstiqamət

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Find and manage content
az: Məzmunu tapın və idarə edin
