Pager (3.1.0-beta1) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: Submit
be: Захаваць

en: Content
be: Змесціва

en: Author
be: Аўтар

en: Remove
be: Выдаліць

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Single
be: Адзінкавы

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Updated
be: Абноўлена

en: Theme
be: Тэма

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Created
be: Створана

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Current
be: Бягучы

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Index
be: Каталог

en: Pager
be: Гартальнік

en: Direction
be: Накірунак

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: Find and manage content
be: Шукаць і правіць змесціва
