Pager (3.1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Remove
bg: Премахни

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Single
bg: Единичен

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Updated
bg: Обновено

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Created
bg: Създадено

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Index
bg: Индекс

en: Direction
bg: Посока
