Pager (3.1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Author
bn: লেখক

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Image
bn: ছবি

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Index
bn: সূচীপত্র

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।
