Pager (3.1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (32 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Current
bo: མིག་སྔར

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Index
bo: དཀར་ཆག

en: Pager
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
