Pager (3.1.0-beta1) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Status
br: Statud

en: Filter
br: Sil

en: Index
br: Meneger
