Pager (3.1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Content
bs: Sadržaj

en: Author
bs: Autor

en: Remove
bs: Ukloni

en: Image
bs: Slika

en: Label
bs: Oznaka

en: Theme
bs: Tema

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Created
bs: Kreiran

en: Published
bs: Objavljeno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Style
bs: Stil
