Pager (3.1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (42 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Submit
ca: Envia

en: Content
ca: Contingut

en: Author
ca: Autor

en: Remove
ca: Elimina

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Single
ca: Simple

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Theme
ca: Tema

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Created
ca: Creat

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Current
ca: Actual

en: Loop
ca: Bucle

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Style
ca: Estil

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Taxonomy Terms
ca: Termes de taxonomia

en: Index
ca: Índex

en: Pager
ca: Paginador

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Direction
ca: Direcció

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Config
ca: Configuració

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Image Style
ca: Estil d'imatge

en: Find and manage content
ca: Troba i gestiona el contingut
