Pager (3.1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (38 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Status
cs: Stav

en: Submit
cs: Odeslat

en: Content
cs: Obsah

en: Author
cs: Autor

en: Remove
cs: Odstranit

en: Image
cs: Obrázek

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Current
cs: Aktuální

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Style
cs: Styl

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Taxonomy Terms
cs: Termíny taxonomie

en: Index
cs: Rejstřík

en: Pager
cs: Stránkovač

en: Offset
cs: Posun

en: Direction
cs: Směr

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Find and manage content
cs: Najít a spravovat obsah
