Pager (3.1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (23 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Status
cy: Statws

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Content
cy: Cynnwys

en: Author
cy: Awdur

en: Remove
cy: Symud

en: Reset
cy: Ailosod

en: Image
cy: Delwedd

en: Default
cy: Diofyn

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Theme
cy: Thema

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Current
cy: Cyfredol

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Style
cy: Arddull

en: Offset
cy: Ongli

en: Direction
cy: Cyfeiriad

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
