Pager (3.1.0-beta1) - en to da translation catalogue (41 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Submit
da: Indsend

en: Content
da: Indhold

en: Author
da: Forfatter

en: Remove
da: Fjern

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Single
da: Enkelt

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Updated
da: Opdateret

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Theme
da: Tema

en: Content type
da: Indholdstype

en: Created
da: Oprettet

en: Forward
da: Videresend

en: Published
da: Udgivet

en: Current
da: Aktuelle

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Style
da: Typografi

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Indexing
da: Indeksering

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Taxonomy Terms
da: Taksonomiord

en: Index
da: Indeks

en: Offset
da: Forskydning

en: Direction
da: Retning

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.

en: Config
da: Konfigurér

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Published status
da: Publiceringsstatus

en: Asc
da: Stigende

en: Find and manage content
da: Find og håndtér indhold
