Pager (3.1.0-beta1) - en to el translation catalogue (38 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Submit
el: Υποβολή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Single
el: Απλή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Theme
el: Θέμα

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Forward
el: Επόμενο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Current
el: Τρέχοντα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Style
el: Στυλ

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Index
el: Ευρετήριο

en: Pager
el: Πλοήγηση

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Direction
el: Κατεύθυνση

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Asc
el: Αύξ

en: Find and manage content
el: Αναζήτηση και διαχείριση περιεχομένου
