Pager (3.1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Content
eo: Enhavo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Remove
eo: Forigu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Single
eo: Unuopa

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Created
eo: Kreita

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Index
eo: Indekso

en: Pager
eo: Tabulpaĝilo

en: Direction
eo: Direkto

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
