Pager (3.1.0-beta1) - en to et translation catalogue (42 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Sisesta

en: Content
et: Sisu

en: Author
et: Autor

en: Remove
et: Eemalda

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Single
et: Üksik

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Updated
et: Uuendatud

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Theme
et: Teema

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Created
et: Loodud

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Current
et: Praegune

en: Desc
et: Kahanev

en: Loop
et: Silmus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Style
et: Stiil

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Index
et: Indeks

en: Pager
et: Lehitseja

en: Offset
et: Nihe

en: Direction
et: Suund

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Asc
et: Kasvav

en: Find and manage content
et: Otsi ja halda sisu
