Pager (3.1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (37 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Submit
eu: Bidali

en: Content
eu: Edukia

en: Author
eu: Egilea

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Theme
eu: Tema

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Created
eu: Sortua

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Current
eu: Unekoa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Style
eu: Estiloa

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Taxonomy Terms
eu: Taxonomia terminoak

en: Index
eu: Aurkibidea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Direction
eu: Helbidea

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Asc
eu: Goraka

en: Find and manage content
eu: Edukiak aurkitu eta kudeatu
