Pager (3.1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (38 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Status
fi: Tila

en: Submit
fi: Lähetä

en: Content
fi: Sisältö

en: Author
fi: Tekijä

en: Remove
fi: Poista

en: Reset
fi: Palauta

en: Image
fi: Kuva

en: Single
fi: Yksinkertainen

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Theme
fi: Teema

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Created
fi: Luotu

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Current
fi: Tämänhetkinen

en: Loop
fi: Kierros

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Style
fi: Tyyli

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Index
fi: Indeksi

en: Pager
fi: Sivutus

en: Direction
fi: Suunta

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Config
fi: Asetukset

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Published status
fi: Julkaisutila

en: Image Field
fi: Kuvakenttä
