Pager (3.1.0-beta1) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Next
fy: Folgjende

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Content
fy: Ynhâld
