Pager (3.1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (38 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Status
gl: Estado

en: Submit
gl: Enviar

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: Remove
gl: Quitar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Single
gl: Simple

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Updated
gl: Actualizado

en: Theme
gl: Tema

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Created
gl: Creado

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Current
gl: Actual

en: Loop
gl: Bucle

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Style
gl: Estilo

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Index
gl: Índice

en: Pager
gl: Paxinador

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Direction
gl: Dirección

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Config
gl: Configuración

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Published status
gl: Estado de publicación
