Pager (3.1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Author
gu: લેખક

en: Remove
gu: લોપ

en: Single
gu: એક

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત
